Firmamız 1983 yılında faaliyetine başlamış olup, su ve enerji konusunda her türlü ihtiyacı karşılamak üzere komple çözümler sunmaktadır.

Konya 1. Org. San. Bölgesinde 10.000 m² açık 8.000 m² kapalı alan üzerine kurulu modern tesisimizle, bilgisayar destekli ve ileri teknolojili üretim araçlarımızla, test laboratuvarlarımız ve AR-GE çalışmalarımızla, konusunda yılların tecrübesine sahip idari ve teknik personelimizle, yaygın ve geniş servis ağı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dünya kalitesinde üretim yapıyoruz... 

Kalite Politikamız ;

Üst düzey müşteri memnuniyetini, üst düzey kalite bilinci ile birleştirerek daima mükemmele  ulaşmak için, kalite ve teknoloji alanında önde olmak ve sürekli gelişen, büyüyen bir hizmet anlayışı ile yer altı ve yer üstü kaynaklarını doğal dengeyi bozmadan ve en ekonomik biçimde  değerlendirmeyi amaç edinerek üretimde öncü kuruluş olmak. 

Misyonumuz

Kaliteli yenilikçi ve çevreci ürünlerimizle/hizmetlerimizle, müşteri odaklı çözümlerimizle,  güvenilir verimli ve geniş ürün/hizmet yelpazemizle ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerin ilk tercihi olarak Türkiye ve Dünya pazarında değer yaratan bir işletme olmak. 

Vizyonumuz

Ürettiğimiz ürünler ve verdiğimiz hizmetler ile Türkiye ve Dünya pazarlarında markasını  kanıtlayan örnek bir işletme olmak.

Adres

I.Organize Sanayi Atabey Sk.
No: 15 42300 Konya / TÜRKİYE 

İletişim

Email: haspompa@haspompa.com
Telefon: +90 (332) 251 17 40          
Faks: +90 (332) 251 17 39